Články - D.I.C.

08. srpen 2014

Historii D.I.C. zdobí řada úspěchů

Během necelé desítky let působení společnosti Diamonds International Corporation na trhu s diamanty se jí podařila řada úspěchů. Některé jsou dokonce tak významné, že nemají v rámci České republiky konkurenci. Vyjmenovat všechny by bylo na hodně dlouhý seznam. Připomeňme si proto ty nejzásadnější.
detail článku
02. prosinec 2013

Špičky klenotnického designu

Stále se zvyšující poptávka po kvalitních špercích nutí jejich výrobce k hledání nových možností a trendů. Do hry se tak zapojují ty nejrenomovanější firmy, které zvou ke spolupráci významné osobnosti v oblasti designu a návrhářství. Za světovou jedničku v oboru je považována firma Harry Winston.
detail článku
01. prosinec 2013

Čína touží po luxusu

Není třeba hlubšího ekonomického vzdělání, aby při pohledu na ukazatele - podle kterých se hodnotí hospodářská situace jednotlivých států - nebylo snadné rozpoznat, která země je v současné době lídrem v oblasti ekonomického růstu. Ano, řeč je o Číně.
detail článku
05. listopad 2013

Hodinky pro vítěze

Spolupráce významných firem s úspěšnými osobnostmi patří ke standardním marketingovým aktivitám. Podporuje to jednak značku firmy a současně také oblast, v které osobnost působí. Nepřekvapí proto, že se s těmito aktivitami ztotožňuje i společnost Diamonds International Corporation, nejvýznamnější český obchodník s diamanty.
detail článku
11. srpen 2013

Šperky, které nepřehlédnete

Společnost Diamonds International Corporation je známá nejen jako významný obchodník s diamanty, ale také jako výrobce originálních diamantových šperků. A protože jedinečnost hraje ve firmě důležitou roli, probíhá celý proces od návrhu až po výrobu ve vlastních dílnách, s vlastními designéry, zlatníky a fasery.
detail článku
10. srpen 2013

D.I.C. vyrobila limitované edice hodinek pro daviscupové reprezentanty

Je zcela běžné, že úspěšné firmy k sobě partnersky váží osobnosti, které nabízejí velký marketingový potenciál. Pomáhá se tím totiž nejen konkrétnímu jedinci a firmě samotné, ale také odvětvím, v kterých oba působí.
detail článku
24. červen 2013

D.I.C. dobyla maďarskou metropoli

Cesta k úspěchu je zpravidla dlážděná jednak dobrým podnikatelským záměrem a také schopností oslovit potenciální zákazníky. A je to právě druhá z podmínek, na které je nutné neustále pracovat. To si velmi dobře uvědomuje vedení společnosti Diamonds International Corporation, nejvýznamnějšího českého obchodníka s diamanty a diamantovými šperky.
detail článku