Články - Prosinec 2013

08. prosinec 2013

Diamant jako první investice

Nabídka spoření určeného dětem je v tuzemsku velmi široká. Finanční instituce se předhánějí ve výhodnosti nabídek od běžných účtů přes stavební spoření až po investiční pojistné programy.
detail článku
08. prosinec 2013

Diamanty - investice, kterou si může splnit každý

O výhře rekordního jackpotu v některé z číselných loterií nebo o dědictví od bohatého strýčka sní hodně lidí. Málokdo z nich, ale má jasno o tom, jak by se získaným majetkem naložil.
detail článku
02. prosinec 2013

Špičky klenotnického designu

Stále se zvyšující poptávka po kvalitních špercích nutí jejich výrobce k hledání nových možností a trendů. Do hry se tak zapojují ty nejrenomovanější firmy, které zvou ke spolupráci významné osobnosti v oblasti designu a návrhářství. Za světovou jedničku v oboru je považována firma Harry Winston.
detail článku
01. prosinec 2013

Čína touží po luxusu

Není třeba hlubšího ekonomického vzdělání, aby při pohledu na ukazatele - podle kterých se hodnotí hospodářská situace jednotlivých států - nebylo snadné rozpoznat, která země je v současné době lídrem v oblasti ekonomického růstu. Ano, řeč je o Číně.
detail článku
01. prosinec 2013

Změna, která potěší

Napadne to asi každého, kdo někdy viděl předávání medailí na vrcholných sportovních událostech - je opravdu zlatá medaile celá ze zlata? Možná to zní překvapivě, ale není. Podíl žlutého kovu je zpravidla spíše zlomkový.
detail článku